Chemia od podstaw dla najmłodszych bez wychodzenia z domu

Chemia od podstaw dla najmłodszych bez wychodzenia z domu

Internet to funkcjonalne narzędzie, które w XXI wieku udostępnia nam ogrom wspaniałych możliwości. Mimo wszechobecnej pandemii, która sparaliżowała świat, umożliwia on nam stały kontakt z przyjaciółmi lub rozwój osobisty – nawet pod kątem edukacji. Uczniowie nie muszą rezygnować z dodatkowych zajęć uzupełniających lub podnoszących ich poziom wiedzy ze względu na lockdowny i obostrzenia. Mogą oni brać udział w korepetycjach z pozycji użytkownika komputera, pozyskując tym samym wiedzę z zakresu ich zainteresowań. Sprawdź, jak może wyglądać chemia od podstaw i przekonaj się, że technologia udostępnia nam ogrom wygodnych rozwiązań. 

Jak to wygląda? Chemia od podstaw w trybie webinarów

Zajęcia odbywają się w trybie online w formie webinaru. Oznacza to, że kursanci mają dostęp zarówno do audio, jak i wideo prowadzonych zajęć. Podczas spotkania omawiany jest zakres ustalonych zagadnień, a po całym wydarzeniu uczestnicy otrzymują wszystkie materiały, które przedstawione były podczas prezentacji. Dzięki temu mogą oni skupić się na praktycznych i teoretycznych aspektach przedstawionego tematu, nie przepisując wszystkich treści. 

Co ciekawe, podstawowy kurs Chemia od podstaw można dodatkowo rozszerzyć zarówno o kilka spotkań, jak i e-booki, które dostępne są na stronie Chemmaster.pl. Warto więc zapoznać się z dostępnymi opcjami, by personalizować wykorzystywane usługi. Oczywiście do każdych zajęć dodawane są również specjalnie stworzone w tym celu materiały PDF, zadania domowe oraz testy, które sprawdzają postępy w nauce.

Kiedy kurs się odbywa?

Spotkania odbywają się cyklicznie w każdy ustalony na początku kursu dzień o jasno sprecyzowanej godzinie. Biorąc pod uwagę, że kurs realizowany jest w niewielkich grupach, wszelkie zmiany terminu są raczej niemożliwe – chyba że wynika to z bardzo konkretnych przyczyn (np. świąt). Jest to jednak dużo wcześniej ustalane w taki sposób, by każdy uczestnik mógł swobodnie przystąpić do webinaru i zaplanować swój czas z wyprzedzeniem. 

Zakres omawianego materiału

Kurs Chemia od podstaw realizowany zgodnie z harmonogramem Chemmaster.pl został podzielony na 3 części, które odbywają się w określonych miesiącach. Można wziąć udział zarówno w trzech częściach, czy też w dwóch częściach, jak i w jednej części. Wszystkie spotkania i omawiany zakres tematyczny podzielone są zgodnie z ustalonym wcześniej planem, który kursanci otrzymują jeszcze przed podjęciem decyzji o podjęciu nauki. Więcej szczegółów na ten temat zostało opisanych na stronie Chemmaster.pl, gdzie do dyspozycji potencjalnych kursantów znaleźć można wszystkie najistotniejsze informacje. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nimi i w razie braku zadowalających odpowiedzi do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem adresu e-mail lub numeru kontaktowego. Dołącz do jednego zinternetowych kursów chemiijakie prowadzi ChemMaster i zadbaj o swoją przyszłość już teraz! Z kursami online przyswojenie materiału, jaki obowiązuje do egzaminu maturalnego, stanie się proste. Przystąp do kursu już dziś!

Rekomendowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *