Czy wiesz jakie cechy posiada numerologiczna ósemka?

Czy wiesz jakie cechy posiada numerologiczna ósemka

W numerologii każda z liczb posiada odmienne, unikatowe znaczenie. W tej fascynującej dziedzinie z pogranicza ezoteryki, magii i psychologii analizie poddaje się też wzajemne oddziaływania między liczbami. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej wibracji 8. Jakie cechy posiadają numerologiczne ósemki? Jakie inne liczby są z nimi powiązane? Między innymi tego dowiesz się z lektury naszego artykułu.

Numerologia: 8 czyli siła sprawcza

Numerologiczna ósemka symbolizuje władzę. Dlatego też osoby, których wibracją życia jest cyfra 8 mają bardzo silny i nieugięty charakter. Wyróżniają się również dużą ambicją oraz tym, że zawsze starają się osiągnąć sukces w tym, co robią i proponują. Są też zazwyczaj bardzo stanowcze w swoich przekonaniach i pomysłach, chociaż nie zawsze mają łatwość z podejmowaniem decyzji. Cyfra osiem z pewnością reprezentuje ludzi o wielkiej osobowości, tych, którzy są wytrwali w osiąganiu swoich celów i jeśli chciałoby się znaleźć jej astrologiczny odpowiednik, byłby nim Saturn. Wibracja 8 dotyczy osób posiadających ponadto wielką siłę woli oraz energię, a ich kombinacja, doprowadzi do sukcesu jeśli podejmowane decyzje zostaną dobrze ukierunkowane. Ósemki charakteryzuje też duża niezależność oraz umiejętności organizacyjne. Ta wibracja powiązana jest z żywiołem Ziemi. Można jej też przypisać takie cechy jak odwaga, bojowość oraz rewolucjonizm. Pewnym zagrożeniem dotyczącym tej wibracji może być jej skłonność do gwałtowności, fanatyzmu, a nawet do nadużywania władzy.

Zgodności i niezgodności

Numerologia 8 wykazuje zgodność przede wszystkim z wibracją 4 oraz 9. Jej kompatybilność z czwórką ma miejsce przede wszystkim na poziomie zawodowym. Połączenie sił tych dwóch wibracji może dać bardzo dobre rezultaty zawodowe, w tym zwłaszcza ekonomiczne. Również ósemka z dziewiątką tworzą doskonały zespół. Jednak w przypadku związku sentymentalnego tych dwóch wibracji, dziewiątka nie powinna zbytnio naciskać na 8, gdyż z reguły ta ostatnia wibracja reprezentuje osoby, które niechętnie zawierają trwałe związki. Nadmierna presja może je tylko zniechęcić. Z kolei ósemki najgorzej dogadują się z innymi ósemkami, a także z wibracją 1. Wynika to z tego, że w obu przypadkach mamy do czynienia z silnymi charakterami i osobowością dominującą, co może powodować wiele napięć.

Numerologia: 8 – co jeszcze warto wiedzieć?

Wskazane powyżej cechy numerologicznej ósemki pokazują, że osoby urodzone w tej wibracji sprawdzą się w świecie wielkiego biznesu, polityki czy też finansjery. Wszędzie tam, gdzie wymagane jest duże zaangażowanie, energia, pewność siebie oraz ambicja numerologiczne ósemki z pewnością odnajdą swoje powołanie. Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów na temat tej wyjątkowej wibracji, warto poszerzyć wiedzę z zakresu numerologii. Jedną z placówek oferujących szkolenia prowadzone przez praktyków z długoletnim stażem jest choćby Szkoła Numerologii Olgi N Stępińskiej – szkolanumerologii.pl. Na licznych kursach i szkoleniach dowiesz się między innymi na czym polega tworzenia portretu numerologicznego.

Rekomendowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *