Od zawsze ciekawił Cię świat mediów? Reklama to jest Twój zawód przyszłości

Od zawsze ciekawił Cię świat mediów Reklama to jest Twój zawód przyszłości

Nie od dziś wiadomo, że reklama dźwignią handlu. Jednak aby umiejętnie przekazać ten komunikat perswazyjny. I dotrzeć do jak największej ilości odbiorców, niezbędna nam jest wiedza na ten temat. 

Oczywiście, możemy próbować działać na własną rękę i posilać się dostępnymi na przykład w internecie źródłami edukacyjnymi na ten temat. Ale jak w ten sposób się ucząc zdobędziesz praktykę? Kto podpowie Ci czy obrałeś dobry kierunek by sprzedać tę nową wielofunkcyjną lodówkę? 

No właśnie. Raczej będzie ciężko o to w pojedynkę. Dlatego jeśli czujesz, że chcesz zostać specjalistą do spraw reklamy, koniecznie zostań z nami i sprawdź – do kogo się zgłosić by zdobyć odpowiednie wykształcenie. 

Historia reklamy

Pierwszym niezbędnym etapem Twojej kariery będzie historia. Tak, historia reklamy. Choć wydawać by się mogło, że przecież nie ma ona znaczenia w dobie influencerów i social mediów to od “korzeni” nawet w tej dziedzinie nie uciekniemy. 

Bo to właśnie ona dała podwaliny dzisiejszym jej formą. Jak chociażby napisy na budynkach w starożytności czy też wykrzykiwane przez handlarzy zalety magicznych kamieni, leczniczych ziół i tak dalej. Świetnie zobrazowano to w kultowym już filmie “Aserix i Obelix. Misja Kleopatra”. 

Tak więc, z pewnością nie będą to nudne opowieści, które możesz kojarzyć na przykład ze szkoły średniej. A patenty jak widać muszą być skuteczne skoro przetrwały do dziś i zdobyły uznanie wśród specjalistów reklamowych. 

Dlatego i szkoła  policealna z nich korzysta i z dumą przekazuje je dalej. 

Praktyka reklamowa 

Jak już ustalisz kilka niezbędnych historycznych faktów. Wspólnie z naszymi pedagogami pasjonatami rozpoczniesz prawdziwe działania marketingowe. 

I najpiękniejszą reklamową przygodę. Nie zabraknie rozmów na temat działalności gospodarczej w reklamie. Organizacji sprzedaży czy też jej technik. Które z roku na rok, ewoluują. A my oczywiście nie pozostajemy na to obojętni, dlatego wszelkie nowinki będą skrupulatnie wprowadzane podczas wykładów. 

Będziesz zarówno indywidualnie jak i w zespole tworzył swoje pierwsze slogany oraz projekty, w przeróżnych kategoriach. Do gazet, do telewizji, do radia oraz sieci. 

Po kilku takich ćwiczeniach z pewnością będziesz czuł się znacznie pewniej, w pierwszych dniach swojej nowej pracy. 

Szkoła policealna GoWork.eu w Warszawie to nie tylko czysta nauka ale poznanie gwiazd w danej dziedzinie. Będziesz miał okazję poznać mistrzów, w swoim fachu – podczas zajęć zaproszeni zostają gwiazdy reklamy, prelegenci, którzy na kanwie własnego doświadczenia – pokażą Wam jak się wybić i z sukcesem iść dalej. 

Praca marzeń 

No właśnie przechodzimy do clue. Czyli możliwości jakie da Ci ukończenie tego kierunku. W naszej szkole policealnej https://policealna.gowork.eu otrzymasz dyplom, dzięki któremu otworzą się dla Ciebie drzwi do kariery. 

Będziesz miał szansę zarówno pracować dla firmy jak i na własną rękę, zakładając działalność. 

Podczas szkolenia nauczysz się pozyskiwać klientów a także sukcesywnie realizować zlecenia z zakresu usług reklamowych. i to w zaledwie rok! Bo tyle trwa nauka. 

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym oraz online. Także obecne obowiązki bez problemu pogodzisz by móc zostać rekinem reklamy. Szkoła policealna GoWork.eu w Warszawie czeka na ciebie – szczególnie już teraz – gdy trwa w szkole letni nabór.

Artykuł sponsorowany: GoWork.eu – szkoła policealna w Warszawie – policealna.gowork.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *