Intensywne kursy języka angielskiego online

Intensywne kursy języka angielskiego online

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie człowieka w zglobalizowanym świecie bez znajomości języków obcych. Wymagana jest nie tylko znajomość języka ogólnego, ale także branżowego z konkretnych gałęzi gospodarki. Język angielski jest dziś traktowany niemal jak język ojczysty i wiele dzieci uczy się go już od przedszkola. Na rynku proponowanae są także oferty nauki tego języka dla maluszków młodszych niż 3 latka. Coraz większą popularnością cieszą się intensywne kursy języka angielskiego online.

szkoła językowa Cambridge School of English

Nauka angielskiego online

Kursy językowe i nauka języka angielskiego online przy korzystaniu z profesjonalnie przygotowanego kursu dają doskonałe rezultaty. Jest to wygodny sposób uczenia się języka angielskiego, ponieważ nie ma z góry ustalonych godzin. Jest to także elastyczna forma poznawania tego języka, która umożliwia skupienie uwagi na poprawie wybranej kompetencji językowej lub słownictwa i struktur gramatycznych. Dzieci i młodzież mogą skorzystać z letnich obozów językowych oraz wakacji językowych. Kursy językowe i nauka angielskiego online prowadzone są przez wykwalifikowanych Native Speakers oraz Non-Native Speakers.

home schooling

Bogata oferta kursów językowych zarówno ogólnych, jak i branżowych cechujących się wysoką jakością i opartych o programy autorskie sprawia, że każdy słuchacz znajdzie zajęcia, których poszukuje. Terminy i godziny zajęć dostosowane są do potrzeb i wymagań kursantów – wybrać można kursy poranne lub popołudniowe. Bardzo wygodną opcją jest połączenie zajęć z lektorem z nauką na intuicyjnych platformach online (blended learning). Kursy językowe i nauka angielskiego online przygotowują do egzaminów językowych FCE, CAE, CPE, IELTS, STANAG, LCCI, TOEFL, TOEIC, TELC), a egzaminy próbne są w cenie kursu.

Platforma edukacyjna online do zajęć wirtualnych i nauki online z prawdziwymi nauczycielami

Online learning platform for virtual classes and online learning with real teachers to nowatorskie rozwiązanie umożliwiające naukę języka online z prawdziwymi nauczycielami. Wirtualna klasa i prawdziwi nauczyciele, którzy wspierają uczniów w postępach językowych to niepowtarzalna szansa na to, aby w krótkim czasie osiągnąć rewelacyjne wyniki w nauce języka obcego i zdać egzaminy. Platformę e-learningową można sprawdzić, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej.

kursy językowe i nauka języka angielskiego online

Intensywny kurs przygotowujący do egzaminów dla FCE (B2 First), CAE (C1 Advanced), IELTS, Egzamin TOEIC

to oferta dla osób, które chcą studiować w języku obcym lub zdać uznany egzamin międzynarodowy. Kurs jest specjalnie opracowany dla konkretnej osoby, trwa ok 12 tygodni. Intensywny kurs przygotowujący do egzaminów online (lekcje indywidualne) do FCE (B2 First), CAE (C1 Advanced), IELTS,  Egzamin TOEIC (blended learning) to całodobowy dostęp do platformy przygotowującej do 16 uznawanych na całym świecie certyfikatów językowych.

wirtualna klasa

Międzynarodowe certyfikaty językowe wymagane są na uczelniach oferujących studia w języku obcym oraz przez pracodawców. Nie wystarczy komunikatywne porozumiewanie się w danym języku, czy znajomość języka branżowego.

Intensywny kurs przygotowujący do egzaminów online (lekcje indywidualne) dla FCE (B2 First), CAE (C1 Advanced), IELTS, Egzamin TOEIC (blended learning)

Trzeba wykazać się międzynarodowym certyfikatem, który potwierdza znajomość języka na wskazanym poziomie.

Rekomendowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *